Country:
Language:

Váš osobní online katalog a marketingové služby

Katalogový systém vyvinutý exkluzivně pro TMD Friction používá nejaktuálnější katalogové údaje kompletní nabídky výrobků.

Vyhledávejte cíleně pomocí čísel položek, OE, typových klíčových čísel nebo srovnávacích čísel. Také pokročilé vyhledávání podle kritérií výrobku, jako je např. šířka, délka, tloušťka, počet indikátorů opotřebení atd., maximálně usnadňuje identifikaci brzdových dílů.

Nové výrobky jsou přidávány na seznam jednou týdně po každé aktualizaci dat. Proto se pravidelně informujte o našich nových výrobcích.

Brakebook navíc registrovaným uživatelům umožňuje sestavení individuálních katalogů ve formátu PDF podle vlastních požadavků – pro kompletní nabídku výrobků, část výrobků, položky určitých výrobců nebo dokonce pro speciální modely. Vždy aktuální.

VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VOZIDLA

Pouhá 3 kliknutí postačí k tomu, abyste našli ty správné díly pro vaše vozidlo.

POKROČILÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Najděte ten správný díl pomocí různých kritérií specifických pro dané skupiny výrobků, jako je šířka, výška, tloušťka, počet indikátorů opotřebení apod.

NOVÉ VÝROBKY

Nové výrobky se zobrazují automaticky po každé aktualizaci dat.

AKTUALIZACE

Brakebook aktualizujeme každý týden. Proto se vám vyplatí pravidelné návštěvy.

TISK DLE PARAMETRŮ

Vytvářejte své vlastní katalogy ve formátu PDF. Pro kompletní nabídku výrobků, část výrobků, položky určitých výrobců nebo dokonce pro speciální modely.

APLIKACE PRO ANDROID A IOS

Zdarma ke stažení. Nyní s přepracovaným uživatelským prostředím a vylepšenou navigací.

SKENER ČÁROVÝCH KÓDŮ

Pomocí této aplikace a čárového kódu můžete pohodlně identifikovat výrobky Textar a vyvolat podrobné informace o nich.