Country:
Language:

Kişisel online kataloğunuz ve pazarlama servisiniz

TMD Friction için özel olarak geliştirilmiş olan katalog sistemi, tüm ürün yelpazesinin en güncel katalog verilerini kullanmaktadır.

Ürün, orijinal ekipman, veya referans numaraları ile hedef odaklı arayın. Örn. genişlik, uzunluk, kalınlık, aşınma göstergesi sayısı ve daha fazlası gibi ürün kriterlerini içeren uzman arama seçeneği de fren parçalarının tanımlanmasını oldukça kolaylaştırır.
Brakebook ayrıca kayıtlı kullanıcılara, kendi talepleri doğrultusunda özel PDF katalogları oluşturma imkanı sağlar - isteğe göre tüm ürün paleti, ürün paletinin bir kısmı, belirli üreticilerin ürünleri veya özel modeller için dahi. Her zaman güncel.Yeni ürünler her hafta her veri güncellemesinden sonra listelenir. Bu nedenle yeni ürünlerimiz hakkında düzenli olarak bilgi edinin.

ARAÇ ARAMA

Sadece 3 tıklamayla otomobiliniz için doğru parçaları bulabilirsiniz.

UZMAN ARAMA

Genişlik, yükseklik, kalınlık, aşınma göstergesi miktarı vs. gibi farklı ürün grubuna özel kriterler yardımı ile doğru parçayı bulun.

YENI KAYıTLAR

Yeni ürünler her veri güncellemesinden sonra otomatik olarak görüntülenir.

GÜNCELLEMELER

Brakebook yayınını her hafta güncellemekteyiz. Bu sebepten dolayı belirli aralıklarda ziyaret etmeniz faydalı olacaktır.

ÖZEL BASKI

Kendi katalog PDF’inizi oluşturunuz. Tüm ürün yelpazesi, ürünlerin bir kısmı, belirli üreticilerin ürünleri veya hatta özel modeller için.

ANDROID VE IOS UYGULAMASI

Ücretsiz indirilebilir. Şimdi yenilenmiş kumanda yüzeyi ve geliştirilmiş kullanıcı kılavuzu ile.

BARKOD TARAYICISI

Textar ürünleri rahatça barkod yardımıyla uygulama üzerinden tanımlanabilir ve detaylı bilgiler çağrılabilir.